MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8597070
*
nr 859 7070
Nattygsbord
1 par, teak, 1950-tall, 53, djup: 28 cm, höjd: 53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:21:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 09:39:06
1
350 kr
10/11 22:06:48
2
500 kr
11/11 19:02:58
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
4165 Nattygsbord
Ett par, Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Bodafor..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7070
Nattygsbord
1 par, teak, 1950-tall, 53, djup: 28 cm, höjd: 53 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 09:39:06 | 1 | 350 kr |
10/11 22:06:48 | 2 | 500 kr |
11/11 19:02:58 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
4165 Nattygsbord
Ett par, Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Bodafor..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59